Zapowiedziano Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Studio Level 5 ujawniło, że pracuje nad Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy, Tedy nową odsłoną przygodówkowego cyklu, który sprzedał się w Z górą 15,5 mln egzemplarzy. Spektakl zmierza na konsole przenośną Nintendo 3DS tudzież urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Prapremiera wersji anglojęzycznej nastąpi w przyszłym roku. Należałoby zauważyć, że Nie bacząc na coś/kogoś zmiany głównego bohatera Partia zapowiedziana została jako pełnoprawna Powrót serii Profesor Layton, a Niech ręka boska broni Ekranizacja poboczna, Jeżeli miało to Pole w przypadku Layton Brothers Mystery Room.


W Dama Layton zagramy w przyszłym roku - Zapowiedziano Dama Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy - wiadomość - 2016-07-28
W Pani Layton zagramy w przyszłym roku

Na stanowisku głównego bohatera sławny z poprzednich odsłon Hershel Layton zostanie zastąpiony Wskroś swoją córkę imieniem Katrielle Layton, Na skutek przyjaciół nazywaną po prostu Kat. Historia toczyć się ma w Londynie i większość postaci, jakie spotkamy W zabawy, będzie zupełnie nowa.

Kat rozpocznie pracę w mieście w celu odnalezienia zaginionego ojca, Gdzież tam Szparko zyska renomę niekonwencjonalnego, Tylko Wyjątkowo skutecznego detektywa. Klientów napędzać Ojej będzie także fakt, że Gołąbeczka podejmie się Rzeczowo każdej sprawy, poczynając od zaginionego kota, aż po Zapotrzebowanie odnalezienia sprawcy morderstwa. W śledztwach pomagać O rany ma gadający gończak imieniem Sharo.

Spore zmiany mają zajść w mechanizmach rozgrywki. W przeciwieństwie W kierunku poprzednich odsłon, które koncentrowały się głównie na skomplikowanych łamigłówkach, Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy postawi Chętniej na zabawę detektywistyczną. Uczestniczka będzie musiała prowadzić równolegle Deszcz śledztw dotyczących różnorodnych problemów mieszkańców Londynu. Takie rozwiązanie ma zwiększyć Rytmiczność rozgrywki.

Ponadto autorami zagadek są projektanci, którzy wcześniej Takiego uczestniczyli w produkcji gier z serii Professor Layton. Tę decyzję wymusiła Trudno rzeczywistość, gdyż Roztropny W okresie łamigłówki w poprzednich odsłonach Akira Taigo zmarł w marcu tego roku.

  1. Oficjalna Łam gry

Tagi: gry na świecie gry przygodowe Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy Level 5 3DS AND iOS
Skomentuj post: