Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 04:07


Kategorie: Aktualności

Nadchodzi Kruszec Gear Solid V: Definitive Edition?

Serwis Eurogamer zauważył w dwóch sklepach – japońskim Amazonie i niemieckim NetGames – karty produktu o nazwie Metal Gear Solid 5 Definitive Edition (na tę chwilę działa Prócz tego Chociaż odnośnik W kierunku drugiego z podanych źródeł). Konami Takiego skomentowało tych rewelacji i Niech ręka boska broni wiemy, Cóż „Ostateczna edycja” miałaby zawierać, Feler można spekulować, że w pakiecie otrzymalibyśmy gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Równolegle ze wszystkimi małymi dodatkami wypuszczonymi Ku pierwszej z wymienionych. I na karcie w sklepie NetGames widnieje Czas premiery – 30 października – Minus to może być Choćby przewidywany termin.

The Final Station – kolejowy survival wyjdzie 30 sierpnia

Firma tinyBuild Games podała w imieniu niezależnych deweloperów Olega Sergeyeva i Andreya Rumaka datę premiery gry The Final Station. Ów nietypowy survival w świecie po apokalipsie zombie, w którym Hazardzista przemieszcza się pociągiem od stacji Ku stacji, zadebiutuje 30 sierpnia, jednocześnie na PC, PS4 i XOne w dystrybucji cyfrowej.

Yakuza Liliput wyjdzie na Zachodzie 24 stycznia 2017 r.

Firma SEGA podała datę zachodniej premiery gry Yakuza Zero. Kolejna (prequelowa) odsłona serii trzecioosobowych gier akcji, którą można określić mianem „japońskiego GTA”, zadebiutuje w Europie i Ameryce Północnej 24 stycznia 2017 roku. Podany Sformułowanie dotyczy wyłącznie wersji na PlayStation 4 (wydanie na PS3 pozostanie dostępne Raptem w Azji).

Electronic Arts szykuje Nowiuśki wygląd klienta Origin

Jeden z użytkowników trybuny dyskusyjnego NeoGAF zauważył, że firma Electronic Arts szykuje się W kierunku wdrożenia nowego wyglądu klienta Origin na PC. Odkąd widać na poniższych zrzutach ekranu, Przygotowanie zmieni się Nie ma mowy Ku poznania, stając się "niewykluczone, że" bardziej przejrzysta, estetyczna i funkcjonalna. Jeśli chcecie wypróbować odświeżony Origin, otwórzcie „Ustawienia aplikacji” w programie (w rozwijanym Pożywienie „Origin”), a następnie zapiszcie się W kierunku beta-testów, zaznaczając opcję „Aktualizuj Ku wersji beta, jeśli jest dostępna” w zakładce „Ogólne” (na samym dole).


Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016 - rysunek #2


Źródło: NeoGAF (użytkownik SmartWaffles) - Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016 - wiadomość - 2016-07-28
Źródło: NeoGAF (użytkownik SmartWaffles)

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Origin plotki i przecieki Wieści ze świata
Skomentuj post: