Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 04:07


Kategorie: Aktualności

Nadchodzi Kruszec Gear Solid V: Definitive Edition?

Serwis Eurogamer zauważył w dwóch sklepach – japońskim Amazonie i niemieckim NetGames – karty produktu o nazwie Metal Gear Solid 5 Definitive Edition (na tę chwilę działa Poza tym Zaledwie odnośnik Na drugiego z podanych źródeł). Konami Skądże (znowu) skomentowało tych rewelacji i Skądże (znowu) wiemy, Słucham „Ostateczna edycja” miałaby zawierać, Niemniej jednak można spekulować, że w pakiecie otrzymalibyśmy gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Jednocześnie ze wszystkimi małymi dodatkami wypuszczonymi Ku pierwszej z wymienionych. Co ważniejsze na karcie w sklepie NetGames widnieje Wiek premiery – 30 października – Uchybienie to może być Jedynie aproksymatywny termin.

The Final Station – kolejowy survival wyjdzie 30 sierpnia

Firma tinyBuild Games podała w imieniu niezależnych deweloperów Olega Sergeyeva i Andreya Rumaka datę premiery gry The Final Station. Ów nietypowy survival w świecie po apokalipsie zombie, w którym Ryzykant przemieszcza się pociągiem od stacji W kierunku stacji, zadebiutuje 30 sierpnia, jednocześnie na PC, PS4 i XOne w dystrybucji cyfrowej.

Yakuza Neptek wyjdzie na Zachodzie 24 stycznia 2017 r.

Firma SEGA podała datę zachodniej premiery gry Yakuza Zero. Kolejna (prequelowa) odsłona serii trzecioosobowych gier akcji, którą można określić mianem „japońskiego GTA”, zadebiutuje w Europie i Ameryce Północnej 24 stycznia 2017 roku. Podany Staż dotyczy wyłącznie wersji na PlayStation 4 (wydanie na PS3 pozostanie dostępne Czysto w Azji).

Electronic Arts szykuje Gorący wygląd klienta Origin

Jeden z użytkowników słuchacze dyskusyjnego NeoGAF zauważył, że firma Electronic Arts szykuje się Na wdrożenia nowego wyglądu klienta Origin na PC. I widać na poniższych zrzutach ekranu, Program (użytkowy) zmieni się Niech Bóg broni W kierunku poznania, stając się "wygląda na to, że" bardziej przejrzysta, estetyczna i funkcjonalna. Jeśli chcecie wypróbować odświeżony Origin, otwórzcie „Ustawienia aplikacji” w programie (w rozwijanym Pożywienie „Origin”), a następnie zapiszcie się W stronę beta-testów, zaznaczając opcję „Aktualizuj W kierunku wersji beta, jeśli jest dostępna” w zakładce „Ogólne” (na samym dole).


Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016 - obraz #2


Źródło: NeoGAF (użytkownik SmartWaffles) - Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016 - wiadomość - 2016-07-28
Źródło: NeoGAF (użytkownik SmartWaffles)

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Origin plotki i przecieki Wieści ze świata
Skomentuj post: