Patch 2.0 do Prison Archtect będzie ostatnim dużym. Następna gra Introversion to Scanner Sombre

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy

Niezależne brytyjskie Gabinet Introversion Program ujawniło informacje dotyczące aktualizacji 2.0 Ku więziennej strategii ekonomicznej Prison Architect. Jednocześnie twórcy ogłosili, że będzie to Przeszły duży patch W stronę tej gry. W przyszłości ukażą się Ciągle inne łatki, Brak ich celem będzie usuwanie ewentualnych błędów, a Ani dodawanie nowych elementów i opcji.

Łatka 2.0 jest już w otwartych testach, więc każdy nowonabywca może ją wypróbować via pobranie manatki patcha ze Steam. Finalna Rodzaj ukaże się w przyszłym miesiącu. Nowelizacja przerabia w (całej) pełni Sprzęg użytkownika, Ma się rozumieć Żeby był łatwiejszy w użyciu i pozwalał graczom na dotarcie Ku niedostępnych wcześniej informacji. Co gorsza Strasznie rozbudowano opcje moderskie. Gracze mogą Tym razem uruchomić Niebagatelnie więcej modyfikacji jednocześnie, a twórcy modów otrzymali rozszerzone możliwości tworzenia skryptów i opcję dodawania własnych efektów dźwiękowych i muzyki.

Patch 2.0 wprowadził też Niemało dodatkowej zawartości. Dodano nowe eventy, w tym skażenie pokarmowe, pojawienie się w więzieniu kaznodziei Azali wypływ listy tajnych informatorów. Jakkolwiek wybór przedmiotów powiększył się o Przepastny okienko i golem z grami.

Przypomnijmy, że Rodzaj alfa Prison Architect trafiła W stronę sprzedaży na PC 25 sierpnia 2012 roku, a pełna Klasa zadebiutowała w październiku zeszłego roku. Co więcej w czerwcu ukazały się wydania konsolowe na PlayStation 4 i Xboksa One, a w drodze są także edycje mobilne. Sprzedaż gry przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy.

Introversion Oprogramowanie zdradziło także, nad czym zacznie pracować po premierze patcha 2.0. Jakiś Czasy temu zespół zrobił sobie miesięczny wywczasy od Prison Architect, w trakcie którego opracował dwa prototypy – symulatora sapera zatytułowanego Wrong Wire tudzież gry eksploracyjnej Scanner Sombre, w której Tańce polega na zwiedzaniu pogrążonej w ciemności jaskini, gdzie jedynym źródłem informacji o otoczeniu są odczyty futurystycznego skanera. Zespół zdecydował, że następnym jego projektem będzie przerobienie Scanner Sombre w pełnowymiarową produkcję. Twórcy Ani porzucili pomysłu z Wrong Wire, Tylko jeśli Ku niego powrócą, to Ledwie (co) Po jakiś czas.

  1. Recenzja gry Prison Architect - stwórz własne Alcatraz
  2. Oficjalna Krawędź gry

Tagi: gry na świecie Introversion Software koniec wsparcia patche i aktualizacje Prison Architect Scanner Sombre strategie ekonomiczne PC
Skomentuj post: