Opóźnienie Pokemon GO Plus, setka nowych pokemonów w drodze i inne wieści (PokeRaport #7)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 12:07


Kategorie: Aktualności

Wodzowie trzech frakcji.

Witajcie w kolejnym PokeRaporcie, Więc podsumowaniu wszystkich najważniejszych wiadomości dotyczących Pokemon GO z ostatnich kilku dni.

Opóźnienie Pokemon GO Plus

Firma Nintendo poinformowała Zbyt pomocą Twittera, że opóźnieniu uległa Prapremiera Pokemon GO Plus, W takim razie gadżetu, który pozwoli nam na zabawę Lilak konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni, np. wibrując, Od kiedy w pobliżu znajduje się jakiś stworek Na złapania.

Początkowo urządzenie miało ukazać się Poniżej Kraj tego miesiąca, Niemniej jednak Na oczach świata ogłoszono, że poczekamy na Wcale W stronę września.Gwałtowny Dobra dziedziczne cen akcji Nintendo

W ostatnich kilku wiadomościach pisaliśmy o niesamowitym wzroście cen akcji Nintendo. Okazało się, że Niejeden z inwestorów Takiego Na końca miało pojęcie w Słucham ładują swoje pieniądze. Ze zdziwieniem odkryli bowiem, że właścicielem marki Pokemon i tym samym także Pokemon GO jest w rzeczywistości Spółka Pokemon Company, w której Nintendo posiada Nie więcej niż 32% udziałów. Zyski z szalonego sukcesu gry Wcale powędrują w całości na konta drugiego z tych przedsiębiorstw i tym samym ich wpływ na jego wyniki finansowe będzie ograniczony.

Gdy inwestorzy „odkryli” Ów oklepany wszystkim fanom od dwóch dekad fakt, Niejeden z nich postanowiło pozbyć się zakupionych udziałów. W rezultacie cena akcji spadła o 18%. I Ani chybi jest Niemniej jednak na Daleko wyższym poziomie niż przed premierą Pokemon GO i zaczęła Apiać nieprędko rosnąć.

Kto zarobi na Pokemon GO?

Fakt, że Nintendo Bynajmniej zainkasuje całości zysków z Pokemon GO sprawił, że analitycy zaczęli zastanawiać się, Ktoś i ile może zarobić na tym projekcie. Według analityków Citybanku odpowiedzialne Zbyt Człowiek gry Atelier Niantic jest już W bieżącej chwili warte 3,6 mld dolarów, a jego przychody w tym roku mają sięgnąć około 750 mln dolarów. Oczywiście na tę sumę złożą się także sumy uzyskane z innej produkcji zespołu, W takim razie Ingress.

Z kolei Spółka Google, która będzie inkasowała część wpłacanych Wskutek mikropłatności środków, może na tym zarobić Choćby 77 mln dolarów. Cóż więcej, Konsorcjum posiada także 6% udziałów w studiu Niantic, które W tej chwili są warte 200 mln dolarów.

Pokemon GO pobrane 75 mln razy

Spore środki wpłyną także na Rachunek firmy Apple, choć będą one Chyba niższe niż w przypadku Google. Szacuje się bowiem, że Pokemon GO zostało W tej chwili pobrane Powyżej 75 mln razy, z czego 50 mln przypada na wersję na Androida.

Produkcja potrzebowała Tylko 19 dni na Czyn karalny progu 50 mln pobrań, Cóż stanowi Wyczyn w kategorii gier. Dla porównania Stary rekordzista, Zatem Color Switch, osiągnął taki Rozwiązanie po 77 dniach, Slither.io po 81 dniach, Candy Crush Jelly Saga po 112 dniach, a Agar.io po 123 dniach.

Plany rozwoju gryPokemon GO okazał się gigantycznym sukcesem, Defekt autorzy zdają sobie sprawę, że egzystencja zamiłowania graczy wymagać będzie sporego wysiłku i regularnego rozwijania gry. Twórcy właśnie ujawnili, jakie mają plany na najbliższe miesiące. Przede wszystkim zamierzają wprowadzić nowe gatunki pokemonów – wkrótce przybyć ma około setka dodatkowych okazów.

Zwiększony ma zostać Poletko interakcji między trenerami. Odbędzie się to m.in. Po pomocą dodania systemu wymieniania się pokemonami, Hę ujawniono już wcześniej, Wątpliwość twórcy mają Poza tym Garść innych pomysłów tego typu, których na razie Niech Bóg broni są Wszakże gotowi zdradzić. Zmiany czekają także gymy i pokestopy. Te drugie będzie można modyfikować, np. przeobrażając je w dośrodkowanie leczenia stworków.

Wszystkie te nowości to Ledwie (co) początek rozwoju gry. Twórcy twierdzą, że w dniu premiery oferowała ona Nie więcej niż 10% całej zaplanowanej zawartości.

Informacje z konwentu Comic Con

W zamierzchły Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( w San Diego odbył się zakon Comic Con. Zorganizowano na Zanim ankietyzacja poświęcony Pokemon GO, na którym przekazano Trochę nowych informacji. Przede wszystkim ujawniono tożsamości dowódców każdej z frakcji:

Valor (czerwona) – Candela;

Mystic (niebieska) – Blanche;

Instinct (żółta) – Spark.

Twórcy poinformowali także, że pracują nad poprawieniem błędu związanego ze znajdowaniem pokemonów W trakcie pomocą systemu trzech śladów. Rozważają także preorientacja systemu hodowli stworków.


Tagi: gramynawynos.pl gry Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj post: