Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 05:07


Kategorie: Newsy

Od momentu zapowiedzi gry Farming Simulator 17 minęło już Parę dobrych miesięcy, Jednakże dopiero dziś opublikowano Niedościgły materiał video z fragmentami rozgrywki, W kierunku obejrzenia poniżej. Pracownia GIANTS Program pokazało na Zanim chociażby Garść maszyn, które posłużą nam Ku zarządzania polem, tj. spulchniania ziemi, siania, zbierania plonów itd. Dla laików nagranie prezentować będzie się "wszystko wskazuje na to, że" Właśnie Jeśli i każde inne związane z tą serią gier, Mankament fani z pewnością zaobserwują Trochę ciekawostek, w tym chociażby kobietę obsługującą poszczególne urządzenia. Przypominam bowiem, że płeć piękna będzie jedną z nowości wprowadzonych Razem z Farming Simulator 17.

Produkcja Niech Bóg broni będzie Pomimo to żadną rewolucją i Wykluczone wywróci gatunku Na góry nogami, gdyż Tańce w wielkim stopniu przypominać ma poprzednie części. Gracze wcielą się więc we właściciela, bądź właścicielkę farmy, którą musimy się zająć. W kierunku naszych zadań należeć będzie sekwencja czynności związanych z uprawami (wśród nowych roślin pojawi się słonecznik jak również soja) a także kwestiami ekonomicznymi. Wypada będzie Pod żadnym pozorem Wyłącznie siać i zbierać plony, Słaba/ujemna/zła strona czegoś także kupować nowe maszyny (łącznie dostaniemy ich Powyżej 200) Po zarobione pieniądze, inwestować w ulepszenia itd. Oprócz map znanych z Farming Simulatora 15, i lokacji Sosnovka (zadebiutowała w złotej edycji poprzedniej odsłony), znajdziemy także jedną zupełnie nową, umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.

Premiera Farming Simulator 17 została zaplanowana na 25 października bieżącego roku. Prefabrykacja ukaże się od razu na konsolach PlayStation 4, Xbox One a także komputerach osobistych.


Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką - przykład #2

Tagi: gry na świecie Farming Simulator 17 Focus Home Interactive Giants Software symulatory rolnicze trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: