Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 05:07


Kategorie: Newsy

Od momentu zapowiedzi gry Farming Simulator 17 minęło już Parę dobrych miesięcy, Niedoskonałość dopiero dziś opublikowano Przykładny materiał VCR z fragmentami rozgrywki, Ku obejrzenia poniżej. Gabinet GIANTS Oprogramowanie pokazało na Zanim chociażby Trochę maszyn, które posłużą nam Na zarządzania polem, tj. spulchniania ziemi, siania, zbierania plonów itd. Dla laików nagranie prezentować będzie się Przypuszczalnie Ani chybi Gdy i każde inne związane z tą serią gier, Atoli fani z pewnością zaobserwują Garść ciekawostek, w tym chociażby kobietę obsługującą poszczególne urządzenia. Przypominam bowiem, że płeć piękna będzie jedną z nowości wprowadzonych Na spółkę z Farming Simulator 17.

Produkcja Niech ręka boska broni będzie Jednakże żadną rewolucją i Niech ręka boska broni wywróci gatunku Ku góry nogami, gdyż Jubel w wielkim stopniu przypominać ma poprzednie części. Gracze wcielą się więc we właściciela, bądź właścicielkę farmy, którą musimy się zająć. Na naszych zadań należeć będzie wąż czynności związanych z uprawami (wśród nowych roślin pojawi się słonecznik jak również soja) i kwestiami ekonomicznymi. Przystało będzie Ani Zaledwie siać i zbierać plony, Pomimo to także kupować nowe maszyny (łącznie dostaniemy ich Z nadwyżką 200) W czasie zarobione pieniądze, inwestować w ulepszenia itd. Oprócz map znanych z Farming Simulatora 15, i lokacji Sosnovka (zadebiutowała w złotej edycji poprzedniej odsłony), znajdziemy także jedną zupełnie nową, umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.

Premiera Farming Simulator 17 została zaplanowana na 25 października bieżącego roku. Fabrykowanie ukaże się od razu na konsolach PlayStation 4, Xbox One jak również komputerach osobistych.


Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką - rycina #2

Tagi: gry na świecie Farming Simulator 17 Focus Home Interactive Giants Software symulatory rolnicze trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: