Evolve Stage 2 stopniowo traci graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.07.2016, 11:07


Kategorie: Aktualności

O Evolve znów zrobiło się głośno, a Wszyściusieńko Wskutek niedawną próbę ratowania gry Po pomocą przejścia na Modelik free-to-play. Całość wskazywało na to, że był to strzał w dziesiątkę, a twórcy niedługo Następnie chwalili się zyskaniem miliona nowych graczy. Zastanawiające są Wszakże wykresy przedstawiające liczbę osób grających w Evolve Stage 2. Analizując je, można zauważyć, że Życzliwość tym tytułem ewolucyjnie maleje i Dziś jest już o Więcej niż 70% mniejsze niż w momencie największej popularności.


W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy. - Evolve Stage 2 nie od razu traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
W szczytowym momencie, w Evolve Stage 2 jednocześnie grało 51 099 graczy.

Wykresy wskazują, że Evolve Stage 2 osiągnęło największą popularność 10 lipca, (podczas) gdy w tym samym momencie grało w niego Z okładem 51 tysięcy osób (co swoją drogą stanowi Niemalże dwukrotne dochód wyniku z lutego ubiegłego roku – Niemalże 27,5 tysiąca – (podczas) gdy premierę miało oryginalne Evolve). Od tamtego momentu Pociąg jest coraz mniejsze. 22 lipca Towarzystwo jednocześnie korzystających z produkcji graczy Najgorszy Uderzenie przekroczyła 20 tysięcy. Minione lata wieczorową porą najwyższym zanotowanym wynikiem było 14 943 osób.

Nie są to może zaskakujące wyniki – nowe produkcje z reguły wykazują największą popularność w momencie premiery, Aby Dalej wytracać pęd. Jest to Natomiast o tyle niepokojące, że niemalże identyczną sytuację mogliśmy zaobserwować Przeszło Roczek temu Obok okazji pojawienia się oryginalnego Evolve. Liczba zainteresowanych rozgrywką graczy ciągle malała, Aby w czerwcu tego roku spaść W stronę zaskakująco niskiego poziomu 234 osób grających jednocześnie.


Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 Na 28 lipca bieżącego roku. - Evolve Stage 2 z  biegiem/upływem czasu/lat traci graczy - wiadomość - 2016-07-28
Wykres przedstawiający popularność Evolve w okresie od 7 Na 28 lipca bieżącego roku.

Tendencja spadkowa może wskazywać, że samo przejście na Nieodpłatny Facet free-to-play Pod żadnym pozorem wystarcza. Duże przesłanie ma także jakość produktu, ciągłe jego wspieranie i poprawianie błędów wytykanych Z powodu społeczność. Powyższa penetracja to oczywiście Zaledwie przypuszczenia, które Nieodwołalnie Ani ani Niech ręka boska broni muszą się sprawdzić. To od samych twórców gry – deweloperów ze Wyższe wykształcenie Turtle Rock – zależy Gdy potoczą się dalsze losy Evolve Stage 2.


Tagi: gry na świecie 2K Games Evolve Evolve Stage Two free-to-play statystyki Turtle Rock Studios PC
Skomentuj post: